LV EN

Notiek nodarbības grupai "Tēvi ir svarīgi"

  Programma "Tēvi ir svarīgi"

 Nodarbība Datums Tēma
 1. nodarbība
 30.04.2015., pl. 18.30 - 21.15
 Tēva vajadzības un ietekme bērna dzīvē
 2. nodarbība
 7.05.2015., pl. 18.30 - 21.00
 Tēva loma gaidot bērniņu
 3. nodarbība
 14.05.2015., pl. 18.30 - 21.00
 Kā rūpēties par sevi un savu partneri
 4. nodarbība
 21.05.2015., pl. 18.30 - 21.00
 Pasaule bērna acīm
 5. nodarbība
 28.05.2015., pl. 18.30 - 21.00
 Pozitīva disciplinēšana
 6. nodarbība
 4.06.2015., pl. 18.30 - 21.15
 Būt tētim, kas ir svarīgs

Pieteikšanās: Lejuplādējot anketu un nosūtot to uz e-pastu info@vivafamilia.lv

Mērķis: Sniegt atbalstu tēviem, lai kļūtu par labakiem tēviem. Lai veicinātu tēvu aktīvu iesaistīšanos bērnu audzināšanā un ģimenes dzīvē kopumā. Lai vedotu izpratni par visu ģimenes locekļu emocionālajām vajadzībām! Palīdzētu rast atbildes uz jautājumiem - Kā atrast un saplānot laiku, lai būtu emocionāli pieejams bērniem, gan arī kā ģimenes apgādnieks? Kā iespējams atrisināt ar bērnu audzināšanu saistītus konfliktus? utt. Grupas nodarbībās būs nodrošināta droša telpa vīriešiem, kur paust savas domas un jūtas.

Metode: Programmas pamatā ir grupas darbs 2,5 - 3 stundas, 6 reizes pēc izstrādātas metodes ar praktiskiem piemēriem un uzdevumiem, nedaudz teorijas. Programma ir tapusi centra "Dardedze" speciālistiem sadarbojoties ar tēviem, kas paši audzina bērnus pirmsskolas vecumā un ir gatavi dalīties savā pieredzē, lai iedrošinātu arī citus tēvus apzināties, cik tētis ir svarīgs ikviena bērna dzīvē. Programmas veidotāji ir iedvesmojošies no līdzīgām programmām Zviedrijā, ASV un Brazīlijā. Vairāk par programmu centra Dardedze mājas lapā http://centrsdardedze.lv/lv/programmas-un-pakalpojumi/vecakiem/tevu-grupas

Noteikumi: Grupā piedalās 7-12 dalībnieki - gan topošie tēvi, gan tēvi, kuriem jau ir bērni vecumā līdz 5 gadiem. Piedalīties ieteicams visās 6 nodarbībās, taču var arī tikai dažās. Pievienoties grupai var līdz otrajai nodarbībai. Katrā nodarbība tiek doti materiāli un uzdoti praktiski pildāmi mājas darbi. Dalība grupā ir bez maksas. Nodarbību laikā tiks nodrošināta kafija, tēja, ūdens, uzkožamie.

Par nodarbību vadītāju:
Mārcis Zeiferts ir trīs dēlu tēvs (9 gadi, 7 gadi un 2 gadi), Latvijas Universitātē ieguvis humanitāro zinātņu maģistra grādu teoloģijā, piedalījies centra "Dardedze" organizētajā atbalsta grupā "Tēvi ir svarīgi" un vēlāk ieguvis programmas "Tēvi ir svarīgi" grupas vadītāja kvalifikāciju.

Norises vieta: VIVA FAMILIA telpas Katrīnas laukums 1, Tukums, 1.ieeja no labās puses.

Finansējums: Dalība nodarbībās ir bez maksas, jo nodarbības notiek VIVA FAMILIA projekta ietvaros, kuru 90% apmērā  atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. 5% sedz brīvprātīgais darbs. 5% Tukuma novada domes līdzfinansējums.

http://www.sif.gov.lv/images/atteli/logo/sif-kras-eez.jpg


« Atpakaļ
    
Projektu finansiāli atbalsta Islande,
Lihtenšteina un Norvēģija.
Šī mājas lapa ir izdota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas www.vivafamilia.lv saturu atbild biedrība ģimenes pilnveidei VIVA FAMILIA.»
Viva Familia © 2014|info@vivafamilia.lv Izveidots: Provincentrs